Edelstenen en Buikdans
Met liefdevolle aandacht en deskundigheid verzorgen Petra (Edelsteen- en aromatherapeut/Reikimaster) en Patty (Buikdansdocent/Uitbeeldend kunstenaar) prachtige belevingen in de vorm van workshops en cusussen met Edelstenen en Buikdans.
Met een serieuze ondertoon van kennisoverdracht, begeleiden zij jou in de wereld van de Edelstenen, de Buikdans en hun energieën. Om je te laten ervaren wat deze magische combinatie kan doen voor jouw eigen prachtige energie !
Workshop: Buikdansen met je eigen gecreëerde Volle Maanstaf met de Volle Maan van 24 januari !
Aanmelden via: contactformulier

Deze workshops/belevingen zijn ook te boeken als groepsactiviteit door particulieren(vriendinnengroepen), bedrijven en instellingen.
En zijn exclusief op maat aan te passen aan uw wensen!
Wat gaan we doen met deze workshops:
- We ontvangen je in een wonderlijk decor
- Kennismaking
- Algemene inleiding over Edelstenen door Edelsteen-en aromatherapeut/Reikimaster Petra Baars-Blue Lace
- Een rustige warming-up door Buikdansdocent/Uitbeeldend Kunstenaar Patty Möhlmann-Het Buikdanstheater
- De gekozen Edelstenen voor het thema gaan we bespreken, voelen en kennismaken met hun energie !
- Dat gevoel/die energie gaan we vorm geven d.m.v. dans, je innerlijke beleving in beweging laten komen, puur en ontspannen op wereldmuziek. Ervaren wat die energie kan toevoegen aan jouw eigen prachtige energie
- Ervaringen uitwisselen als je daar behoefte aan hebt.
- Dansmeditatie
- We bouwen de energie op tot een heerlijke vrije vreugdevolle dans!
- Rustige cooling-down
- Aardingsritueel
- Inzichtkaart trekken en bespreken.
- Thee en lekkernijen
- Jouw magische tastbare herinnering (de edelstenen waar jij mee gewerkt/gedanst hebt) inpakken. (Niet inbegrepen bij de workshop: Buikdansdansen met je eigen gecreëerde Volle Maanstaf)
- Je krijgt een beschreven uitleg van deze edelstenen mee (Niet inbegrepen bij de workshop: Buikdansdansen met je eigen gecreëerde Volle Maanstaf)
- We maken er met elkaar een magische beleving van: En misschien kom je blokkades tegen en soms zal de innerlijke stroom je meenemen....maar naarmate er meer overgave is en we onszelf ont-wikkelen, gaan we de harmonie en de stilte in onszelf vinden om te Zijn: sprankelend en vol zelfvertrouwen.....Laat de GODIN in jou ontwaken met deze magische combinatie van buikdans en edelstenen !!!
Iedereen is welkom, met of zonder ervaring.
Kledingadvies:
- Kleding waarin je makkelijk kunt bewegen,
- aangevuld met een gladde heupsjaal en lange wijde rok waarmee je heerlijk kunt dansen,
- blote voeten, sokken of balletschoentjes.
Patty
Verschillende mogelijkheden:
- éénmalige workshops,
- serie van drie op elkaar afgestemde workshops,
- verdiepingscursus, waarin we nog dieper in de materie / een thema in kunnen gaan !
Gemiddelde duur van één workshop is 2 uur. Vraag vrijblijvend naar de mogelijkheden.
Edelstenen varia
Workshops kunnen plaatsvinden op verschillende locaties:
- Onze schitterende dansloctie in Oostvoorne, Paviljoen de Duinrand (met eventueel de extra mogelijkheid voor lunch of diner)
- Onze intieme dansstudio in Rozenburg
- Een door u gekozen locatie.
Reacties van deelnemers:
- Het was weer geweldig om dit met elkaar te beleven! Dank daar voor
- Mijn Hart sprong open van de Rozenkwarts !
- Ik heb "iets" heel moois gezien tijdens de meditatie !
- Vooral de combinatie van buikdans en edelstenen is aparte ervaring
- Bedankt Patty en Petra! Was weer heel bijzonder om mee te maken! X
- Ik voel de energie stromen....
- Wat mooi verzorgt !
- Ik hou hiervan :-) en vond het weer erg fijn om erbij te zijn.
- Thuis verder aan de slag gegaan met de edelstenen die ik heb meegekregen van de vorige keer.
Voorbeelden van Edelsteenbollen van waaruit we kunnen werken, aangevult met Edelstenen naar keuze voor het thema wat u wenst:
Zonnesteen
- Zonnesteen ! Magisch symbool van lichtkracht, warmte, vreugde, overvloed en moed.
- Maansteen, vrouwensteen ! Symbool van hoop, intuïtie, vruchtbaarheid en bescherming. Hoedster van de vrouwelijke mysteries.
- Bergkristal ! Wijze meester en leraar van het mineralenrijk. Symbool en drager van lichtkracht, inzicht, groei en zuiverheid.
Deze workshops worden je aangeboden door:
Patty Möhlmann - Het Buikdanstheater
Buikdansdocent/Uitbeeldend kunstenaar
&
Petra Baars - Blue Lace
Edelsteen- en aromatherapeut/Reikimaster
Graag stel ik Petra aan je voor:
.JPG)
Petra
Petra Baars (57) besloot na een lange carriere als directie-secretaresse dat het roer om moest; het werd volgens haar de hoogste tijd voor verdieping/meer diepgang. Naast haar werk als secretaresse heeft zij in de periode 1994 -1999 de Reiki-opleiding voor de eerste t/m derde graad gevolgd en mag zich dus sindsdien Reiki-master noemen. In diezelfde periode heeft zij haar praktijkdiploma voetreflexologie behaald.
In 1996 maakte zij voor het eerst kennis met de energetische werking van edelstenen en mineralen, waarna nog talrijke workshops zouden volgen. Vanaf 2001 t/m 2007 is zij opgeleid bij La Caldera in Den Haag tot edelsteen-therapeut en heeft daar vanaf 2003 t/m 2007 gewerkt. Ook leerde zij daar over het therapeutisch inzetten van etherische oliën, haar kennis hierover heeft zij uitgebreid door bij Chi International een aantal cursussen te volgen.
Inmiddels heeft zij haar eigen praktijk aan huis (Blue Lace) waar zij Reiki-behandelingen en Reiki cursussen geeft, evenals voetmassages en rug-/schoudermassages waarbij uitsluitend 100% natuurlijke oliën worden gebruikt. Hierbij kunnen edelstenen en etherische oliën ingezet om de behandelingen extra diepgang te geven. Ook verkoopt zij edelstenen en "op maat gemaakte" oliën.
Deelnemen:
- Wil jij graag een keer deelnemen aan een workshop ? Laat het ons dan weten. Want bij genoeg aanmeldingen wordt er een nieuwe datum geprikt !
- Wilt u ons boeken voor een groepactiviteit ? Dat kan ! Neem contact met ons op via: conactformulier
De prijzen zijn geheel afhankelijk van de opdracht of de geplande workshop.
Edelstenen en Buikdans, een magische combinatie !
Bergkristalcluster
Voor meer informatie en aanmelden, kun je contact opnemen met Patty via: contactformulier.
Alle genoemde data, prijzen en locaties zijn onder voorbehoud.
Deelname aan activiteiten is geheel voor eigen risico
Patty en Petra nodigen je graag uit om deze magische combinatie te komen beleven!
Graag nodigt Patty je uit voor deze prachtige dansvormen.